HİZMETLER

KAPA için çok önemli iş ortaklarının başında mimarlar gelir. Giriş çözümleri tasarımlarını müşteri ihtiyaçlarıyla buluşturmak; girişlerin özellikleri, kullanıma uygunluğu ve iyi tasarlanmış emniyetini belirlemek için önemli bir rol oynarlar.

KAPA, mimarlarla karşılıklı güven, profesyonellik ve samimiyete dayanan, kaliteli ve uzun süreli bir ilişkiye kendini adamıştır. KAPA merkez ofisinde özel ihtiyaçları belirlemek için bir mimar çalışmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve kendi özel tasarımlarına uyacak, en iyi giriş ve servis çözümlerini bulmakta yardımcı olmaktır.

Projelendirme ve Teklif: Tasarlanan projeler üzerinden uygun ürünlerin profesyonel proje danışmanları ile belirlenmesinin ardından teklif için hazırlanan ön çalışmalar ve teklif sunumları ile tasarım gruplarının ve yüklenici firmaların tüm ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verilmektedir.

Satış: Profesyonel proje danışmanları ile ihtiyaçlara doğru ürün seçimleri ile cevap verilmektedir.

Uygulama: KAPA, deneyimli kadrosu ile satış sonrası uygulama hizmetlerinde güvenlik ve kalite esas alınarak istenilen sürede uygulama ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Servis ve Periyodik Bakım: Kullanmakta olduğunuz kapılardan beklentileriniz, zamanla ortaya çıkan ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişebilir. KAPA servisi, kullandığınız ürünlerin hızlı ve sağlıklı olarak yeni ihtiyaçlara adapte edilmesini sağlar. Bu kapsamda, modern güvenlik donanımları ile kapınızı en yeni güvenlik şartnamelerine uygun hale getirebilir veya hızlı ve pratik bir kullanım için motor, kontrol ünitesi veya otomasyon ilavesi yapabilirsiniz.